Комісія з питань культури розглянула низку питань порядку денного

Комісія з питань культури розглянула низку питань порядку денного

17.10.2018

Комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації у вівторок, 16 жовтня, розглянула низку важливих і актуальних питань.

Зокрема члени комісії заслухали та підтримали доопрацьований проект Плану заходів з реалізації у 2019 – 2020 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року і рекомендували винести на розгляд сесії обласної ради.

Погодили внесення змін до уточненого переліку заходів на реалізацію Програми відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів у Львівській області на 2018 рік.

У зв’язку із запровадженням нової номінації «Фотомистецтво – імені Василя Пилип’юка» в рамках Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури, комісія продовжила до 1 листопада 2018 року термін подання заявок на здобуття премії.

Депутати погодили зміни до уточнених напрямів на 2018 рік до програми «Охорона і збереження культурної спадщини Львівської області на 2018 – 2020 роки» в частині збільшення загального обсягу видатків за рахунок субвенцій районних (місцевих) бюджетів для обласного бюджету Львівської області.

Окрім цього, розглядалося чималол пропозицій щодо фінансування при уточненні показників обласного бюджету Львівської області на 2018 рік.

На виконання протокольного доручення ХVІ чергової сесії Львівської обласної ради комісія напрацювала проект рішення обласної ради "Про внесення змін до рішення обласної ради від 19.06.2018 №722 "Про відзначення на території Львівської області днів скорботи та вшанування пам’ятних дат», який відповідно до регламенту Львівської обласної ради буде винесено на розгляд сесії обласної ради.

Також комісія ініціюватиме на черговому засіданні сесії обласної ради розгляд звернення до Кабінету Міністрів України щодо визнання пам’ятками архітектури всіх дерев’яних храмів, зведених до 1939 року.